Akce Máme otevřeno 2021

mame otevreno 21 FB eventLetnaV rámci akce Máme otevřeno 2021 otevíráme i tentokrát náš ateliér na Letné.
Zavítat k nám můžete v sobotu 19. 6 mezi 10.00 a 19.00.
Přijďte se podívat do ateliéru filmově vzdělávacího projketu Aeroškola. Během roku zde probíhají přednášky, semináře, workshopy, kurzy a kroužky filmu a příbuzných oborů.
Kromě toho, že si vyzkoušíte něco z našich nejoblíběnějších kurzů a kroužků, můžete se taky s našimi lektory pobavit o tom, co všechno nabízíme a vybrat si, který z kurzů by byl pro vás nejvhodnější, nebo který kroužek by nejlépe sednul vašim dětem.
V sobotu 19. 6. mezi 10.00 – 14.00 si přijďte vyzkoušet, jak se tvoří počítačová hra s našimi lektory Honzou a Honzou. Seznámí vás s programem, který na výuku tvorby her používají a ukážou vám, jak funguje a co všechno se na jejich kroužcích naučíte.
Mezi 14.00 – 19.00 si přijďte natočit svůj vlastní herecký showreel s lektory filmu a herectví Viki a Ranjanem. Učí u nás kurzy filmu, herectví, dějin filmu a experimentálního filmu. Rádi vám o výuce filmu u nás poví vše, co vás bude zajímat. A hlavně s vámi natočí herecký showreel jako ukázku toho, jak probíhají kurzy filmového herectví.
Obě dílny jsou otevřené všem věkovým kategoriím, dětem i dospělým. Stavte se kdykoliv v rozmezí uvedených hodin.
Adresa: Jirečkova 8, Praha 7.
Příspěvek byl publikován v rubrice programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.