Speciální animační dílna Malých očí – 360 stupňů – 20. 11.

Doporučený věk 10 až 15 let
Termín: sobota 20. 11. od 10:15 do 18:00
Místo: Ateliér Žižkov
(Ambrožova 9, u kina Aero)
registrace na: prihlasky@aeroskola.cz
info na tel:
702075417

Ten, kdo již někdy animoval, ví a zná, jak oživit statickou loutku, aby se ve filmu sama pohybovala. Jak však postupovat pro oživení samotného obrazu? Jak to udělat, aby si divák mohl prohlédnout celou scénu všemi směry?

Nahlédněte s námi pod pokličku technologie 360 stupňů a dejte do pohybu nejen loutky, ale i samotný obraz.

Zveme vás na dílnu loutkové animace, kdy výsledný film bude ve formátu 360 stupňů. Divák si při jeho sledování bude moci volit směr, kam se má dívat, neboť jako divák bude stát uprostřed animovaného děje.

Naše dílna je určena především těm z vás, kteří se již s animací setkali a rádi by se naučili něco dalšího z tohoto umění. Animovat budeme s komponenty stavebnice Lego, výsledná podoba možná bude vypadat podobně jako na tomto videu.

 

www.maleoci.cz

IMG_1598

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.