Druhá sezóna – výstava

aeroskola druha sezonaVzdělávací projekt Aeroškola již druhým rokem sídlí v ateliéru v blízkosti kina Aero. Výstava Druhá sezóna ukazuje výsledky z animačních, filmových a komiksových kurzů pro děti i dospělé a z dalších programů právě končícího školního roku 2015 / 2016. Větší část výstavy bude věnována komiksům z večerního kurzu, který již podruhé pro Aeroškolu vedla kreslířka Toy Box.

Vernisáž výstavy proběhne v pondělí 30. května v 18.30 v kině Aero.

Návštěvníci budou mít možnost seznámit se s jednotlivými lektory a dozvědět si více o průběhu a náplni všech projektů.

Zveme vás na malé pohoštění a těšíme se na setkání s vámi!
Tým Aeroškoly

Příspěvek byl publikován v rubrice programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.