Dva turnusy příměstkého tábora

Aeroskola LABORATOR 2016 slidePřijímáme přihlášky na příměstské tábory 2016! Dva turnusy Animační laboratoře proběhnou v našem ateliéru a v okolí.

Laboratoř pro děti 6 – 9 let

15. – 19. srpna 2016, cena 2500 Kč

Výtvarně-animační laboratoř je určená pro nejmladší filmaře, kteří rádi tvoří, malují, kreslí a nebo píšou vlastí příběhy. V laboratoři se seznámí s animovaným filmem a s nejrůznějšími výtvarnými technikami, které se dají s animací propojit. Animovaný film přinese do naší laboratoře kouzlo a magii. Závěr tábora bude patřit veřejné prezenatci výsledků laboratoře v kině Aero.

Laboratoř pro děti 9 – 13 let

22. – 26. srpna 2016, cena 2500 Kč

Animační laboratoř seznámí účastníky s tajy a kouzly klasické filmové animace v různých podobách – od kreslené až po materiálově-experimentální animaci. V rámci laboratoře nebudeme jen schovaní v příjemném stínu ateliéru a kina, vydáme se i na průzkum okolí a animace bude probíhat přímo v ulicích Žižkova. Prozkoumáme také zákulisí kina, promítací kabinu, staré i nové způsoby projekce.

Příspěvek byl publikován v rubrice programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.