Kroužek filmového herectví pro děti

Zaregistrujte se nezávazně na zkušební hodinu zdarma!
prihlasky@aeroskola.cz

Věk dětí: 10 – 15 let
Termín: od 1. března 2022
Čas:
úterý 15:45 – 17:45
Místo: Atelier Letná, Jirečkova 7
počet lekcí: 10 lekcí (délka lekce 120 min.)
Kapacita kurzu: 12 dětí
cena: 2200,- Kč
přihlášky na: prihlasky@aeroskola.cz

Popis kurzu:

Účastníci kurzu se detailně seznámí s prací před kamerou a to praktickou i teoretickou cestou. Projdeme společně řeč těla, práci s hlasem, mimické herectví, improvizaci, rozdíl mezi filmovým a divadelním herectvím a výsledným produktem bude herecký showreel každého účastníka. Kamerovou a střihačskou práci budou zastávat lektoři. Showreel se bude sestávat z materiálu natočeného během kurzů, při hereckých etudách a scénkách.

Pro koho je kurz určen:Kovarikova foto

Na kurzu uvítáme každého, koho zajímá práce před kamerou či mikrofonem. Herecké zkušenosti nejsou vůbec nutné, hlavní je zájem a nadšení pro věc.

Lektoři: Kateřina Kováříková, Mikuláš Kološ

Kateřina (*1999) studovala na Gymnáziu nad Štolou, kde založila a organizovala studentské filmové večery. Poté vystudovala obor produkce na FAMU International. Podílela se na založení a fungování Školy filmového herectví pro děti. Má praktické zkušenosti z krátkometrážních, studentských, komerčních a celovečerních natáčení z oblasti produkce a práce s herci. V současné době funguje ve vedení filmového tábora Aertěk.mikulas

Mikuláš (*2004) je lektorem a střihačem na filmovém táboře Aertěk. Má bohaté zkušenosti s postprodukcí a kameramanskou praxi. Absolvoval dvouleté kurzy Jak Stvořit Film a Jak Vidět Film na FAMU International, Kurzy animace a filmové tvorby v Plzni. Stojí za úspěchem veřejné sbírky PomůžuAnežce.cz, pro kterou natočil a sestříhal řadu video dokumentů. Právě ty byly pro úspěch sbírky klíčové. Vytvořil hudbu do několika nezávislých filmů a dvakrát se účastnil 48 Hour Film project.

Společně tvoří neodolatelné a osvědčené lektorské duo.    221706472_523444502310584_8860195618778302884_n

Komentáře nejsou povoleny.