Multimédia s angličtinou

multimediaExperimentální multimediální dílna a ještě navíc celá v angličtině! Novinka v nabídce Carl WarwickAeroškoly.

  • úterý 16.00 – 18.00 od 3. října
  • 8 lekcí/8 týdnů
  • pro děti 10 – 15 let
  • ateliér Aeroškoly, Ambrožova 9, Praha 3,  u kina Aero
  • lektoři Klára Doležálková a Carl Warwick
  • cena 2700 Kč
  • kroužek je vyučován v anglickém jazyce
  • přihlášky: Klára Doležálková, prihlasky@aeroskola.cz,  608963325

Hlavní lektor Carl pochází z Velké Británie, lektorka Klára je dlouhodobou spolupracovnicí Aeroškoly s výbornou znalostí angličtiny. Společně učí také Animaci s angličtinou. V tomto kroužku se budou věnovat experimentům s různými médii od videa přes animaci, výtvarnou tvorbu, design, hudbu a další oblasti. Ke zvolenému tématu si malí experimentátoři budou hledat nejvhodnější způsoby vyjádření a hledat nové cesty a techniky tvorby. Při tom všem si děti procvičí znalosti angličtiny a to hlavně skrze konverzaci. Pro účast na kurzu není potřeba předchozích znalostí z oblasti multimédií, předpokládá se zájem o výtvarnou tvorbu a filmu, chuť zkoušet nové věci.

V oblasti jazykové doporučujeme mírně pokročilou vstupní úroveň.

Komentáře nejsou povoleny.