Školní projekce a metodická podpora

Školní projekce filmu a besedy s režisérkou:

Pokud si budete chtít pro svou školu objednat projekci za zvýhodněné školní vstupné, kontaktujte provozovatele místního kina, který vám projekci zajistí.

Pro pražská kina Aero, Světozor a Oko projekce zajišťuje Hana Nálevková (skolni.projekce@kinoaero.cz, mob. 608917300). Projekce jsou možné v dopoledních hodinách a v Aeru a Oku i odpoledne. Cena vstupného od 50 Kč (při počtu 80 žáků/studentů).

Režisérka Olga Špátová bude ráda v rámci svých časových možností projekce navštěvovat a film po projekci komentovat a odpovídat na otázky diváků. V případě vašeho zájmu o tuto možnost se budeme snažit najít společně vhodný termín a debatu vám zajistit.

Metodický materiál pro učitele:

K filmu jsme také připravili metodický materiál pro učitele, který obashuje prohlubujícíc informace o filmu, tvůrcích a natáčení a zejména pak návrhy didaktického využití filmu ve škole, včetně otázek a aktivit. Režisérka Olga Špátová materiál doplňuje svými komentáři a postřehy.

Pokud se budete chtít zapojit do celoročního projektu Největší přání, najdete v tomto materiálu doporučení a nápady ke zpracování.

Materiál je k dispozici ke stažení zdarma zde.