Světové scény exkluzivně pro školy

9. Hamlet (Benedict Cumberbatch). Photo by Johan Persson. Coppelia_9Aktuální nabídku všech přenosů z Metropolitní opery New York, z Národního divalda v Londýně a Australského baletu najdete zde na našem webu.

Některé záznamy jsou časově omezené, nabídka se průběžne aktualizuje.

Školy si mohou tyto záznamy objednávat ve svém lokálním kině za zvýhodněné školní vstupné 150 Kč/žák, pedagogický doprovod zdarma.

Víc než film pro školy nabízí cenově zvýhodněné záznamy vybraného repertoáru prestižních světových scén. Školy tak mají možnost zprostředkovat svým žákům a studentům divadelní, operní a baletní představení, která mohou sledovat v pohodlí lokálního kina. Všechny záznamy jsou promítány ve vysoké obrazové a zvukové kvalitě a vždy nabízí i něco navíc – pohledy do zákulisí, krátké dokumenty o vzniku přdstavení, netradiční úhly pohledu na scénu, rozhovory s tvůrci a podobně.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.