O NÁS

aeroskola mensi10557258_859239320767674_4964166588996010513_nIMG_8088mnesiVítej na stránkách věnovaných všem aktivitám, které organizuje kino Aero ve spolupráci s kinem Světozor a Biem Oko pro aktivní děti i dospělé, pro základní či střední školy se zájmem o projekce v kině, ale hlavně pro všechny ty, kdo mají chuť se filmově vzdělávat, ať už sledováním filmů nebo jejich samotnou tvorbou.

Za několik let provozu kina Aero a později kin Světozor a Bio Oko se naše nabídka rozšířila do několika kategorií týkajících se těch nejmenších dětí, studentů základních či střední škol, rodičů s dětmi nebo dospělých, kteří se chtějí dále vzdělávat. Aktivity jsou řazeny dle jednotlivých sekcí, kde byste si mohli vybrat, co vás zajímá. Pokud máte jakékoliv otázky nebo vám je něco nejasné, obraťte se na kontakyt uvedené níže.

Aeroškolu pro vás vytváří:

• Linda Arbanová – hlavní koordinátorka Aeroškoly, info@aeroskola.cz, tel. 608 960 016
  • Mirek Velš – Aertěk, mirek.vels@kinoaero.cz
  • lektoři Malé školy animace a dalších kurzů pro děti: František Topinka, Hanka Dočkalová, Klára Doležálková, Aleš Paroulek, Branislav Šturmankin, Kateřina Hausenblasová
  • lektoři kurzů pro dospělé: Aleš Paroulek, Branislav Šturmankin, Marie Jarošová, Martin Kublák, Matěj Stránský
  • lektoři sobot a nedělí pro děti v Oku a v Aeru: Irena Fejtová, Ela Doležalová, Anna Studničková, Míša Tůmová, Magda Rokosová, Anna Štefíková, Kateřina Hamplová a další

Kde nás najdete:

V říjnu 2014 jsme otevřeli nový ateliér Aeroškoly, kde se koná většina našich aktivit, kurzy, kroužky a workshopy. Ateliér najdete asi 20 metrů od kina Aero.

•   adresa: Ambrožova 9, Praha 3, 130 00, vchod je přímo z ulice

Ateliér nabízí příjemné a útulné prostředí pro tvorbu a výuku. Animační ateliér je vybaven speciálně pro potřeby klasické animace, druhá multifunkční učebna slouží pro projekce, přednášky, výuku filmu, výtvarnou tvorbu i odpočinek.

Aeroškolu podporují:

• Státní fond kinematografie          sfk logo cz sirka
  • Ministerstvo kulutry ČR                 bar.ces.neg
  • Europa cinemas                              ECmedia-en-blue