Odklad začátku kroužků a kurzů

tvurci psaniVzhledem k vládním nařízením odkládáme zahájení podzimního semestru. Týká se to jak dětských kroužků, tak kurzů pro dospělé.

Žádný z kurzů se ale neruší, počítáme s tím, že jakmile to bude možné, tak kurzy rozběhneme. Bude to záviset na dalším vývoji vládních opatření. Budeme se snažit výuku zahájit co nejdříve, ale nebude to určitě dříve, než začátkem listopadu.

Veškeré přihlášky zůstávají v platnosti. Prosíme, nyní se neodhlašujte. Náplň kurzů a počty lekcí a hodin zůstanou zachovány. Prosíme o trpělivost. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a naše kurzy absolvujete v pozdějším termínu. Budeme Vás informovat, jakmile se budou kurzy rozbíhat. Pokud by Vám nové termíny nevyhovovaly, budeme to individuálně řešit.

Online výuku nebudeme realizovat – naše kurzy jsou postavené na osobní živé zkušenosti účastníků, na skupinové práci ve štábech a skupinách, praktické práci se specializovaným vybavením u nás v atleiérech, na přímé asistenci lektora během tvorby a podobně. V tom je přednost a výjimečnost našich programů.

Pokud se třeba připravujete na přijímací zkoušky na školy, píšete závěrečné práce, nebo je pro Vás z jakéhokoliv důvodu důležité se s lektory poradit dříve, než se budou kurzy moci rozběhnout, dejte nám vědět a individuální online výuku Vám rádi zprostředkujeme. Na online výuku jsou připraveni zejména Viktorie a Ranjan Rampalovi (filmová tvorba, střih, dějiny filmu, filmová teorie atd.), ale i ostatní lektoři.

Moc doufáme, že se ateliéry Aeroškoly brzy otevřou a společně se s Vámi setkáme.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na Kláru, která s Vámi vyřizovala přihlášky (prihlasky@aeroskola.cz), nebo na info@aeroskola.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.