Animovaný videoklip

IMG_8088mnesiIMG_7479Animovat už jsme se naučili, pojďme zkusit vytvořit něco pořádného! Dokážeme pracovat na zakázku? Podle přání autorů písniček? Dokončit práci včas? Splnit očekávání? Vymyslet neotřelé nápady a přístupy?

• místo: Aeroškola Žižkov, Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero
  • termín: středa 15.30 – 18.00, od 3. října / poslední volné místo
  • věk dětí: 10 – 15 let
  • lektoři: Jan Kroutil, Jan Kolegar
  • cena: 1800 Kč, 10 týdnů / 10 lekcí
  • přihlášky: pište na prihlasky@aeroskola.cz

Zkuste si, jaké to je vytvořit animovaný film na zakázku. Dva hudební projekty pro vás vybraly dvě písničky, ke kterým potřebují natočit videoklip. V rámci kroužku projdete celým procesem od zadání přímo od autorů, přes vymýšlení, přípravu a realizaci klipu až po finální předvedení zadavatelům. Dva songy, dva štáby a spousta možných přístupů, jak k videoklipům přistoupit. Natáčet se bude pro track Carla Warwicka a pro novou píseň dua Tvrdý/Pomahač. Videoklipy se budou zpracovávat technikami klasické stop motion animace, pro které máme v Aeroškole speciálně vybavený ateliér.

Kroužek je vhodný pro ty, co už s námi nějaký animační kurz absolvovali, ale i nováčky budeme umět zapojit! Tvůrčí týmy povedou naši zkušení lektoři animace a Aertěku Jan Kolegar a Jan Kroutil.