Filmová přípravka

Aeroškola (64) Aeroškola (58)Přijímáme přihlášky do zcela nového filmového kroužku pro mladší děti!

Základní popis kurzu:

• věk dětí: 6 – 9 let
  • místo konání: ateliér Aeroškoly Letná – Jirečkova 8, Praha 7
  • časová dotace: vždy jednou týdně 2 hodiny, celkem 8 týdnů/8 lekcí
  • čtvrtek 14.00 – 16.00, od 3. října
  • lektorky: Viktoria Rampal Dzurenko a Barbora Erbenová
  • maximální kapacita kurzu: 12 dětí
  • cena: 2200 Kč
  • více info a přihlašování: prihlasky@aeroskola.cz

Pro koho je kurz určen:

Přihlásit se může každý, nevyžadujeme žádné zkušenosti a znalosti, hlavní je zájem o film a chuť tvořit, učit se i pracvat v týmu. Kroužek je vhodný jako přípravka na naše další filmové kurzy pro starší děti a na filmové letní tábory.

Náplň kurzu:

V průběhu kurzu se naši nejmenší filmaři hravou formou seznámí s kouzlem filmu. Malými krůčky poznají jednotlivé složky filmové řeči a budou sami experimentovat s filmovým médiem. Budeme také hledat a objevovat hranice filmu a jiných uměleckých druhů – výtvarného umění, fotografie, hudby, literatury, divadla. Děti si s sebou mohou na kurz nosit kufřík s výtvarnými potřebami a A3 blok – deník nejmenšího filmaře. Výstupem kurzu budou kresby, fotografie, deník a také první krátký film.