Filmový kurz pro děti

Aeroskola film PLAKATobrPřijímáme přihlášky do jarního filmového kroužku 2017!

Základní popis kurzu:
DSC04623DSC04625

• věk dětí: 9 – 15 let
  • místo konání: Aeroškola (Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero)
  • časová dotace: vždy jednou týdně 2,5 hodiny, celkem 8 týdnů/8 lekcí
  • kdy: neděle 13.30 – 16.30
  • začátek kurzu:  19. února 2017
  • lektoři: Aleš Paroulek a Kristýna Drajková
  • maximální kapacita kurzu: 12 dětí
  • cena: 2000 Kč
  • více info a přihlašování: prihlasky@aeroskola.cz

Pro koho je kurz určen:

Přihlásit se může každý, nevyžadujeme žádné zkušenosti a znalosti, hlavní je zájem o film a chuť učit se. Tento kurz může být ochutnávkou pro ty, kteří uvažují o účasti na letním Filmovém táboře Aertěk.

Náplň kurzu:

Kurz pro děti ve věku 10 – 14 let cílí na osvojení základů filmového herectví, seznámení se filmovými žánry a praktickou tvorbu autorských minutových filmů (psaní scénáře, příprava rolí a lokací, seznámení s amatérskou video-technikou, natáčení, postprodukce). Podstatnou částí kurzu je také náhled do filmové řeči pomocí ukázek z významných děl filmové historie. Vše probíhá hravou a zábavnou formou v příjmené atmosféře. Lektoři kurzu mají dlouholeté zkušenosti z filmového tábora Aertěk a minulých kurzů. Filmy natočené během kurzu se mohou stát předfilmy v kině Aero.

Na výsledky z minulých kurzů se můžete podívat zde.