Jarní příměstský animační tábor

aeroskola druha sezonaJarní příměstský tábor pro děti ve věku 10 – 15 se zaměřením na klasickou stop motion animaci v ateliéru Aeroškola Žižkov.

termín: 24. – 28. února 2020, vždy 9.00 – 17.00
lektoři: František Topinka, Aleš Paroulek
cena: 2700 Kč, v ceně je veškerý potřebný materiál a také jídlo
počet účastníků: minimálně 5, maximálně 20
info a přihlašování: prihlasky@aeroskola.cz

Animační laboratoř seznámí účastníky s tajy a kouzly klasické filmové animace v různých jejích podobách – od kreslené až po materiálově-experimentální animaci. V rámci laboratoře nebudeme jen schovaní v příjemném ateliéru, vydáme se i na průzkum okolí.

Naučíme se vytvářet vlastní animované filmy tak, abychom to potom zvládli i sami doma. Dozvíme se zajímavosti z historie a současnosti animace, seznámíme se s českými a zahraničními autory. To vše zábavnou a uvolněnou formou, jsou přece prázdniny!

Tábor probíhá v prostorách aeroškolního ateliéru v ulici Ambrožova 9, kousek od kina Aero.

Veškerá potřebná technika je na místě k dispozici.

Tábor je vhodný i pro pokročilé animátory! Individuální přístup zaručen.