Mobilní televize

Damian Mary C (Lunchmeat)Pozor, zbrusu nový kroužek otevíráme na jaře 2017! Již přijímáme přihlášky.

Youtuber, blogger, kreativec, novinář nebo režisér?

Jste tvořiví, máte nápady a sledujete co se děje na internetu? Chcete si dělat vlastní videa, ale nevíte jak na to? Chcete být youtubeři? A co takhle založit si vlastní internetovou televizi?

• celkem 8 lekcí/8 týdnů
  • vždy v úterý 16.30 – 18.30 od 14. února 2017
  • pro děti ve věku 10 – 15 let
  • ateliér Aeroškoly, Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero
  • lektoři Mary C (Marie Čtveráčková) a Damian Machaj
  • cena 2400 Kč
  • max. 8 dětí
  • přihlášky na prihlasky@aeroskola.cz, 608963325, Klára Doležálková
  • každý účastník musí mít smart phone vhodný k natáčení videí

Charakteristika kroužku:

Jste tvořiví, máte nápady a sledujete co se děje na internetu?

Chcete si dělat vlastní videa, ale nevíte jak na to? Chcete být youtubeři? A co takhle založit si vlastní internetovou televizi? Jaká by podle vás měla být? Připravte si mobilní telefony a vypněte si zvonění. Nebudeme si volat, budeme vymýšlet a natáčet. Budeme režiséři, scénáristi, kreativci i novináři. Naším hlavním úkolem bude vymýšlet, točit a sdělovat. Tvůrčím procesem vás provede dvojice tvůrců z Českého rozhlasu Mary C a Damian Machaj.

Damian Machaj

Damian Machaj je kreativec ze Slovenska žijící v Praze. Vystudoval Centrum Audiovizuálních studií na FAMU a profesně se věnuje audiovizuální tvorbě, momentálně působí jako producent multimediálniho obsahu v Kreativním HUBu Českého Rozhlasu.

Marie Čtveráčková alias Mary C

Marie v současné době působí jako DJka, moderátorka a redaktorka v Radiu Wave. Založila hudebně vzdělávací platformu Kreaton spolu s Martinem Tvrdým a hudebně vzdělávací akci Music Ports s Goethe-Institutem. Má bohaté zkušenosti jako copywriterka a tzv. idea maker v oblasti propagace a vývoje nejrůznějších projektů.