Multimédia s angličtinou

Carl WarwickLetnaChoose a song, choose a location, create the choreography and shoot the video!

• místo: Aeroškola Letná, Jirečkova 8, Praha 7
  • termín: pondělí 15.30 – 18.00, od 1. října
  • věk dětí: 10 – 15 let
  • cena: 2700 Kč, 8 týndů / 8 lekcí
  • lektoři: Carl Warwick, Jan Kroutil
  • přihlášky: pište na prihlasky@aeroskola.cz

Experimentální multimediální dílna a ještě navíc celá v angličtině! Hlavní lektor Carl pochází z Velké Británie a doplňuje ho aeroškolní lektor Honza s výbornou znalostí angličtiny. V tomto kroužku se budou věnovat experimentům s různými médii od videa přes animaci, hudbu a další oblasti. Vytvářet budou videa inspirovaná oblíbenou hudbou. Na výběr budou nejrůznější nástroje, materiály, technky a technologie. Vyzkoušet můžete základy animace, natáčení videa před i za kamerou, práci se zvukem, postprodukci v počítači, výtvarné postupy… Experimentu a chuti zkoušet nové věci se meze rozhodně nekladou. Při tom všem si děti procvičí znalosti angličtiny a to hlavně skrze konverzaci, na kroužku se česky nebude mluvit. Pro účast na kurzu není potřeba předchozích znalostí z oblasti multimédií, předpokládá se zájem o výtvarnou tvorbu a filmu, chuť zkoušet nové věci. V oblasti jazykové doporučujeme mírně pokročilou vstupní úroveň.