Filmová laboratoř

_9916Filmově– experimentální laboratoř – to je srpnový příměstský tábor na Letné pro děti ve věku 9 – 13 let!

Přijímáme přihlášky na srpen 2018!

• Místo: druhý ateliér Aeroškoly, Jirečkova 8, Praha 7
  • Termín: 27. srpna – 31. srpna 2018
  • Čas programu: 10.00 – 17.00
  • Maximální kapacita: 20 dětí / turnus
  • Rezervace: pište na prihlasky@aeroskola.cz
  • Program zajišťují: lektoři filmových kurzů, kroužků a táborů Aeroškoly
  • Cena: 2700 Kč, v ceně je celodenní program, obědy a svačiny, veškerý potřebný materiál a technika

Filmová laboratoř seznámí účastníky se základy tvorby filmů od přípravy námětu přes natáčení, střih a zvukovou postprodukci. V rámci laboratoře nebudeme jen schovaní v příjemném stínu ateliéru, vydáme se i na průzkum okolí a natáčení bude probíhat přímo v ulicích a parcích Letné. Prozkoumáme také zákulisí kina Bio Oko, promítací kabinu, staré i nové způsoby projekce.

Naučíme se vytvářet vlastní  filmy tak, abychom to potom zvládli i sami doma. Vyzkoušíme si různé technologie a programy.  To vše zábavnou a uvolněnou formou, jsou přece prázdniny!

Tábor probíhá v prostorách nového aeroškolního ateliéru v ulici Jirečkova 8 na Letné. Využívat budeme také blízké parky. Co možná nejvíce času budeme trávit natáčením venku. Na přání zajistíme vegetariánskou a jinak upravenou stravu.