Herecká laboratoř

IMG_20191017_155718 IMG_20191010_145631 Aeroškola (64) LetnaHerecká laboratoř – to je srpnový příměstský tábor na Letné pro děti ve věku 9 – 13 let!

Přijímáme přihlášky na srpen 2021  !

• Místo: ateliér Aeroškoly, Jirečkova 8, Praha 7
  • Termín: 16. -20. 8.
  • Čas programu: 9.00 – 16.30
  • Maximální kapacita: 15 dětí / turnus
  • Info a rezervace: pište na prihlasky@aeroskola.cz
  • Program zajišťují: lektoři filmových kroužk a kurzů Aeroškoly Viktorie Rampal Dzurenko a Ranjan Rampal
  • Cena: 4400 Kč, v ceně je celodenní program, obědy, 2x denně svačiny, veškerý potřebný materiál a technika

V průběhu kurzu si budete moci prakticky vyzkoušet rozličné variace filmového herectví. Od herectví v u Charlieho Chaplina v grotesce přes stylizované herectví v maskách a kostýmech, které si děti vytvoří nebo s sebou přinesou, přes hereckou improvizaci a taneční scénu až po  krátký filmový monolog.. Děti se dozví a na vlastní kůži poznají rozdíl mezi divadelním a filmovým herectvím. Pochopí zásadní význam imaginace, hry, podtextu i kouzlo filmu. Na místě si budeme jednotlivé etudy inscenovat, variovat a lektoři budou natáčet.