Obraz v pohybu

AaLeto2020-AlufluzflflfNový formát výtvarně – animačního tábora pro všechny, kdo se chtějí seznámit s animovanou tvorbou a trochu si zaexperimentovat, vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky a rozpohybovat obrazy.

• Místo: ateliér Aeroškoly, Ambrožova 9, u kina Aero, Praha 3
  • Termín: 20. – 24. července 2020
  • Čas programu: 9.30 – 16.00, možnost zdarma shlédnout animovaný film v kině Aero od 16.00 do 17.30 jako součást programu
  • Maximální kapacita: 15 dětí / turnus
  • Informace, rezervace: pište na prihlasky@aeroskola.cz
  • Program zajišťují: František Topinka a Jan Kroutil, lektoři kurzů a kroužků animace, animačních Aertěků a příměstských táborů v Aeroškole
  • Cena: 3500 Kč, v ceně je celodenní program, obědy, 2x denně svačiny, exkurze, veškerý potřebný materiál a technika, vstupenka na filmy v kině Aero

Anotace:

Obrazy mají schopnost vyprávět beze slov. Uvedeme je do pohybu a budou z nich možná animované filmy, nebo rozpohybované kresby ve flipbooku, či jiné obrázky v pohybu.

Máte-li doma tvořivého filmového nadšence animovaných filmů, tak pro něho máme pět dnů aktivní činnosti. Zkusíme zapojit lego a tiskařský lis, vyzkoušíme i další výtvarné techniky. Vysvětlíme si, co jsou různé druhy animovaného filmu, budeme se učit pracovat ve skupině, rozdělovat si úkoly, pomáhat si, podporovat se a inspirovat při společné práci.

V pátek na konci zveme všechny rodiče, sourozence a kamarády na představení výsledků našeho činění!