Soboty a neděle pro rodiče s dětmi

Každou sobotu v Bio Oko a každou neděli v kině Aero od 15.00 přibližně do 17.00 nabízíme rodičům a dětem speciální aktivní program. Nejprve probíhá hodinové pásmo pohádek pro děti, po tuto dobu mají rodiče možnost strávit chvíli bez svých ratolestí, například na baru v přátelském rozhovoru se známými či jinou odpočinkovou aktivitou.

Po skončení filmu si zkušení lektoři převezmou děti a odvedou je na pódium, kde je pro ně připraven program tématicky navazující na zhlédnuté pohádky. Rodiče mohou sledovat pohádky a program se svými dětmi, nebo si dát kávu v našem baru, přečíst si noviny, využít wifi připojení a pod. Program pro děti je sestavován tak, aby navazoval na předchozí filmový zážitek a tvůrčím způsobem jej dále rozvíjel. Obsahuje výtvarné a dramatické aktivity, hry a soutěže. Lektoři, kteří programy vymýšlejí a připravují jsou převážně studenti a absolventi Katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty UK v Praze. Všichni lektoři mají zkušenosti s prací s dětmi. Program je připraven na 60 minut.

Cena: pohádky 60 Kč, pohádky + program 80 Kč

Pozor: Kapacita doprovodného programu s lektory následujícího po projekci pohádek je omezená! Maximum je 30 dětí!