Komiks Easy!

21Základní kurz komiksu s Toy Box je tak nabitý vědomostmi a informacemi, že se jeho účastníci na nás často obracejí s tím, že by chtěli to, co se naučili  více vstřebat a všechny nové poznatky si zopakovat, případně si tvorbu komiksu i víc společně „užít“. Právě pro ně otevíráme kurz Komiksu Easy!

Kdy kurz probíhá: od 10. října 2018, středa od 18:30 do 21.00 (lekce se konají konkrétně v těchto termínech: 10., 17., 24. a 31. října, 7., 21. a 28. listopadu, 5. a 19. prosince, 9. ledna)

Počet lekcí: 10 lekcí / 10 týdnů

Jak dlouhá je vyučovací hodina: 150 minut

Kde se kurz koná: ateliér Aeroškoly – Žižkov, Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero

Cena: 4000 Kč

Maximální kapacita: 15 účastníků

Anotace kurzu:

Myko je blízký spolupracovník Toy Box, scénář Mojí knihy Vinnetou vymýšleli společně, a je to zkušený divadelní dramaturg a autor vlastních, osobitých komiksů. Jeho specializací jsou komiksová vyprávění plná snové estetiky a smyslu pro humor. Pomůže vám, aby vaše komiksy z hlediska příběhu fungovaly a aby byly srozumitelné. Kurz komiksu Easy! bude pod přímou supervizí Toy Box, která vytvořila jeho obsah, zaměřený na vyprávění příběhu, praktická komiksová cvičení a podporu tvořivosti. Je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří se třeba na tvorbu komiksu připravují, pro všechny, kteří se potřebují dostat do tempa, anebo pro ty, kteří si chtějí kreslení komiksu prostě v přátelském prostředí procvičit.

Intenzivnější verze kurzu: Kurz komiksu s Toy Box

Lektor kurzu Myko:

Myko se věnuje profesionální tvorbě autorského komiksu od roku 2012. Publikoval v Novém Prostoru, Legalizaci či časopise Klíčení, svůj první komiks Oneironautilus si vydal sám s pomocí crowdfundingové sbírky. Vedle komiksu a výtvarné tvorby se dlouhodobě věnuje také hudbě, divadlu a různým multižánrovým projektům. Dramaturgicky se podílel na vzniku titulu „Moje kniha Vinnetou“, který obdržel cenu Muriel za nejlepší komiks v roce 2015. Žije v jurtě ve starém kouzelném sadu. /// www.mykojemyko.cz

Komentáře nejsou povoleny.