Kurz komiksu pro pokročilé

Aeroskola Vecerni tvurci kurzy 2017 Plakaty-1-TpyBoxNový Kurz tvorby komiksu pro pokročilé navazuje na Kurz komiksu pro začátečníky. Přihlásit se na něj mohou i zájemci, který náš kurz neabsolvovali.

DALŠÍ KURZ PRO POKROČILÉ PLÁNUJEME ZASE NA JARO 2018

  • vždy v pondělí v 18.30 od 24. dubna 2017, celkem 8 lekcí (do 26. 6., lekce není 1. a 8. května)
  • lektorka Toy_Box
  • ateliér Aeroškoly, Ambrožova 9, Praha 3
  • přihlašování: pište na prihlasky@aeroskola.cz
  • cena 3200 Kč pro účastníky minulých kurzů v Aeroškole, 4000 Kč pro nové

Anotace kurzu

Pokračování oblíbeného kurzu komiksu je určeno těm, kteří první kurz komiksu s Toy Box už absolvovali, anebo mají s tvorbou komiksu sami nějakou zkušenost (nějaký už sami vytvořili). Kurz komiksu pro pokročilé prohloubí základní dovednosti potřebné pro tvorbu komiksu – budeme se zabývat kresbou, způsobem, jakým vyprávíte příběhy i rozvojem tvořivosti. Účastníky kurzu jistě nepřekvapí, že je doplněn o domácí úkoly, které tvoří jeho nedílnou součást.

Lektorka Toy Box

Toy Box je všestranná výtvarná umělkyně, věnuje se jak tvorbě komiksu, tak streetartu a volné výtvarné tvorbě. Na kontě má ocenění za komiksovou knihu roku a ilustrátorské ocenění Zlatá stuha za autorský komiks Moje kniha Vinnetou. V Aeroškole učí u nás naprosto ojedinělé kurzy, které bývají pravidelně vyprodané. Účastníky totiž seznamují s komiksem v jeho komplexní a ucelené podobě: učí se na nich psát komiksy, i je nakreslit.

Komentáře nejsou povoleny.