Dobrodružný týden pro školy

AFGHANISTAN1 AFGHANSTAN2 AFRIKA1 AFRIKA3 KOREA1 KOREA2 VESMIR2 VESMIR4TÝDEN PRO ŠKOLY

V pořadí již 4. speciální týden pro školy je tentokrát zaměřen na výběr nejzajímavějších přednášek z cestovatelského cyklu Diáky. Vyberte si ze čtyř dechberoucích vyprávění ze čtyř zcela odlišných světů – průkopnické objevování vesmíru, boj s pytláky vzácných zvířat v Africe, vojenské mise v Afghánistánu a nedostupný svět Severní Koreje. Moderované přednášky vedou charismatické osobnosti, které dokáží zaujmout mladé diváky. Přednášky jsou bohatě doprovázeny video a foto ukázkami.

KDY A KDE:

15.–18. května 2017 v kině Světozor

JAK:

NA JEDNOTLIVÉ PŘEDNÁŠKY SE BUDETE MOCI HLÁSIT I S MALÝMI SKUPINKAMI ŽÁKŮ A STUDENTŮ. VŠECHNY PROGRAMY JSOU VHODNÉ ZEJMÉNA PRO SŠ, ALE I PRO 2. STUPEŇ ZŠ.

PŘEDNÁŠKY SE BUDOU KONAT V KINĚ SVĚTOZOR (VODIČKOVA 41, PRAHA 1, 356 MÍST) V TÝDNU OD 15. DO 18. KVĚTNA VŽDY v 9.00.

VSTUPNÉ 80 KČ, PEDAGOGICKÝ DOPROVOD ZDARMA.

DÉLKA PROGRAMU 90 – 120 MINUT VČETNĚ DEBATY S AUTORY

REZERVACE MÍST: