Opera, balet, divadlo v kině

1. Hamlet (Benedict Cumberbatch). Photo by Johan Persson.Cinderella_04GIOVANNI.erdmann bloom.PhotoCredit.Marty.Sohl 140424_Zkouska orchestru_040_(c)_Martin KabátVíc než film pro školy!

Nabídka speciálních záznamů za zvýhodněné školní vstupné:

Víc než film pro školy nabízí cenově zvýhodněné záznamy vybraného repertoáru prestižních světových scén. Školy tak mají možnost zprostředkovat svým žákům a studentům divadelní, operní a baletní představení, která mohou sledovat v pohodlí lokálního kina. Všechny záznamy jsou promítány ve vysoké obrazové a zvukové kvalitě a vždy nabízí i něco navíc – pohledy do zákulisí, krátké dokumenty o vzniku přdstavení, netradiční úhly pohledu na scénu, rozhovory s tvůrci a podobně.

Vybrali jsme pro vás to nejlepší z přenosů z Metropolitní opery v New Yorku, z Národního divadla v Londýně, z australského Baletu a k tomu připojujeme ještě speciální edukační program České filharmonie Zkouška orchestru.

Nabídka titulů se bude průběžně aktualizovat.

Jak to funguje:

• doporučené školní vstupné na operu, balet a divadlo je 150 Kč/žák, pedagogický doprovod zdarma, vstupné na Zkoušku orchestru je 70 Kč/žák
  • vyberte si představení, které chcete se svými žáky navštívit, kontaktujte své nejbližší kino a objednejte si projekci dle svých časových požadavků a možností kina
  • v Praze vám školní projekci v partnerských kinech Aero (Praha 3), Světozor (Praha 1) a Bio Oko (Praha 7) zprostředkuje Aeroškola, kontaktujte koordinátorku Lindu Arbanovou: info@aeroskol.cz, tel. 608960016