Workshopy pro školy

IMG_6779 kopieIMG_6757m156314_575470695799626_422796078_nŠkolám nabízíme možnost zorganizovat animační a filmové workshopy na objednávku. Mohou se konat v našem ateliéru (Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero), nebo přímo u vás ve škole. Dílny lze přizpůsobit vašim časovým a kapacitním požadavkům i věku žáků/studentů od prvního stupně ZŠ až po SŠ. Náplň dílen se dá tématicky sladit s vaší výukou. Vše záleží na konkrétní dohodě.

• Animační dílny se zaměřují zejména na postupy klasické animace (ploškový, loutkový, pixilovaný film), důraz je kladen na výtvarnou hru a experiment. Výsledkem dílny jsou krátké animované klipy. K animování používáme vlastní speciálně upravené prosvětlovací stoly.
  • Filmové dílny se mohou soustředit například na práci s kamerou a natáčení, nebo na střih a postprodukci v počítači. Technické vybavení máme své.
  • V neposlední řadě jsme schopní zajistit semináře zabývající se například filmovými rozbory, filmovou řečí a teorií (viz např. Film aktivně).
  • Můžeme pracovat se skupinou 30 účastníků najednou, nebo s menšími skupinami a jednotlivci, kteří se průběžně střídají.

Nabízíme vlastní odborné lektory, technické vybavení, zkušenosti, smysluplnou zábavu a tvůrčí program. Ceny vychází z konkrétních požadavků, záleží na délce, rozsahu a počtu účastníků a z toho vyplývajícího počtu lektorů nutných k zajištění workshopu, průměrná cena je 120 Kč/žák za 2-3 hod.

Pro lepší představu:

Na aeroškolním Vimeo profilu se můžete podívat na filmy z našich workshopů a dílen. Prohlédněte si napříkad filmy vytvořené jednou třídou dětí v rámci čtyř dvouhodinových workshopů, které si objednalo Francouzské lyceum v Praze. Filmy inspirované Georgem Meliésem a Karlem Zemanem kombinují animaci s trikovým hraným filmem. K vidění zde.

V případě zájmu se obraťte na koordinátorku Aeroškoly Lindu Arbanovou (info@aeroskola.cz).

Nové filmy z našich dílen!

Na vimeo jsme přidali čtyři vědecko-fantastické filmy kombinující živou hereckou akci s ploškovou animací. …

Rubriky: dílny na festivalech a dalších akcích, Programy pro školy, programy pro veřejnost, workshopy pro školy | Napsat komentář