Projekce filmu Mallory pro učitele

malloryJiž tradičně srdečně zveme všechny učitele na ukázkovou projekci, která se bude konat v kině Světozor dne 16. září v 16. 00 v malém sále kina.

PRO VELKÝ ZÁJEM PŘIDÁVÁME DRUHOU PROJEKCI NA 24. ZÁŘÍ V 16.00 V KINĚ SVĚTOZOR

Projekce je určena pouze pro učitele a je zdarma. Je potřeba se na ni předem přihlásit – stačí poslat mail na info@aeroskola.cz s počtem lidí z vaší školy, kteří se projekce chtějí zúčastnit. Pozvánku klidně šiřte dál mezi ostatní kolegy.

  • film Mallory Heleny Třeštíkové
  • představení metodického materiálu
  • informace o Týdnu prevence pro školy (prosinec 2015 v kině Světozor)
  • debata k filmu, rozbor hlavních témat a jejich uplatnění ve školní výuce
  • 16. září 2015 v 16.00 v malé sále kina Světozor – projekce je již plná
  • 24. září 2015 v 16.00 ve velkém sále kina Světozor – stále přijímáme rezervace
  • pouze pro učitele a zdarma
  • nutná rezervace míst na info@aeroskola.cz

Na této projekci vám kromě filmu samotného představíme nový metodický materiál, který v těchto dnech dokončujeme ve spolupráci s neziskovou organizací Platforma pro sociální bydlení, která se zabývá problematikou sociálního bydlení a bezdomovectví. Metodický materiál vám pomůže se ve složitém tématu lépe zorientovat, poskytne vám náměty k diskuzi ve škole a pomocnou ruku v podobě nejčastějších otázek, mýtů a stereotypů a možných odpovědí na ně. Vše je podloženo fakty a informacemi o současném vývoji v ČR i v zahraničí.

Na této projekci se také setkáte s hosty – odborníky na danou problematiku, kteří budou po filmu k dispozici a rádi vám odpovědí na všechny vaše otázky a vyslechnou si také vaše připomínky a náměty. Po této ukázkové projekci budete mít lepší představu o tom, proč je dobré vzít žáky a studenty na tento film a jak jej následně využijete ve škole v rámci výuky společenskovědních oborů a v rámci prevence.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Programy pro školy, školní projekce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.