Projekt Největší přání stále pokračuje

Spolu s tvůrci nového českého dokumentu Největší přání bychom rádi měli možnost znát přání a sny mladých lidí. Proto jsme připravili celoroční projekt, do kterého se může zapojit každá škola, školní kolektiv, nebo i jednotlivý žák a student v republice.

V průběhu školního roku 2012/2013 budeme sbírat jednotlivé příspěvky, které bychom zde na našem webu rádi zveřejnili. Příspěvky, které vybere Olga Špátová pak budeme prezentovat i na speciální veřejné projekci v kině. Součástí projektu bude i soutěž o nejzajímavější tvůrčí zpracování příspěvku.

Pokud v rámci vaší výuky vzniknou nějaké reakce žáků a studentů na tento film a na témata zmíněná v zadání, budeme rádi, když nám je pošlete a připojíte se tak k celému projektu, který rozšíří film Olgy Špátové dalším směrem.

Film má premiéru 20 září 2012. Od toho dne si můžete objednávat školní projekce filmu ve vašem místním kině a na projekci pak ve škole tvůrčím způsobem navázat. Pro učitele jsme vytvořili didaktickou pomůcku, která je formátu pdf zdarma ke stažení zde.

Veškeré info o filmu a projektu najdete zde, případně nás kontaktujte na aeroskola@kinoaero.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Největší přání, Programy pro školy, školní projekce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.