Výuka je i nadále přerušena

zavirameVzhledem k vládním nařízením je stále přerušena výuka v Aeroškole. V 5. a 4. stupni systému PES musí být naše provozovny uzavřeny a pořádání výdělávacích akcí není možné. Týká se to jak dětských kroužků, tak kurzů pro dospělé.

Žádný z kurzů se ale neruší, počítáme s tím, že jakmile to bude možné, tak budou kurzy dál pokračovat. Bude to záviset na dalším vývoji vládních opatření. Všichni přihlášení budou informování o obnovení výuky.

Moc doufáme, že se ateliéry Aeroškoly brzy otevřou a společně se s Vámi setkáme.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na Kláru, která s Vámi vyřizovala přihlášky (prihlasky@aeroskola.cz), nebo na info@aeroskola.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Programy pro školy, programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.