Z pohádky do pohádky – výtvarný příměšťák pro předškolní děti

Z pohádky do pohádky – výtvarný příměšťák pro předškolní děti

Termín: 1.08. -5. 08.
Věková skupina: 3 – 6 let
Místo: Ambrožova 9, Praha 3 – Žižkov
Čas programu: 08:30 – 16:00
Informace, rezervace: prihlasky@aeroskola.cz
Lektoři: Marie Semerádová a Tereza Vaněčková
Cena: 3800 Kč, v ceně je celodenní program, obědy, 2x denně svačiny, veškerý potřebný materiál nebo technika

Bylo nebylo. V jednom království, v jedné vísce, se jeden Hloupý Honza  pořad válel za pecí. Ale jak už to tak v tomhle království chodívá, nějaký černokněžník zas unesl pricneznu a Honza se bude muset z pece skupit a vydat se zachránit ji i celé království. S naší pomocí samozřejmě! Pomůžeme Hloupemu Honzovy, aby slezl z pece ?

Honza se vydá na cestu s ranečkem buchet.

I my si zabalíme raneček,vydáme se s ním na tajuplná, magická místa, hravě splníme spoustu zdánlivě nesplnitelných, bláznivých úkolů a snad se nám podaří království zachránit.  Co budeme mít v našem ranečku? Buchty? Nebo štětce?

Necháme se překvapit, co nám připraví dvě  víly , které s námi budou na cestách.

Tvořit budeme pomocí barev a štětců, malovat se ale dá i bez štětce a tvořit můžeme dokonce i z  rostlinek, kamenů a větví, jen pozor na bludné kořeny.

Na táboře se budeme věnovat kreativním činnostem a dobrodružný hrám. Vyzkoušíme si různé kombinované techniky, akční malbu, nebo se vypravíme do okolní přírody a zkusíme společně vytvořit landart. “

Celým týdenním programem budou Vaše děti provázet Marie Semerádová a Tereza Vaněčková. Některé z dětí mohou znát Marii z víkendových dílen Aeru a Bio Oku . Obě slečny studují předškolní a mimoškolní pedagogiku, a zároveň se ve svém volnem čase věnují práci s dětmi a přípravě kreativního programu, s kterým mají bohaté zkušenosti.

Těšíme se na Vás

Vaše víly

IMG_3503

 

IMG_5606

Komentáře nejsou povoleny.