Zažít Ambrožovu a Biskupcovu jinak

Ulice Ambrožova a Biskupcova letos opět ožívá v rámci akce Zažít město jinak. Jak ale bude vypadat bez aut a plná života? Jaké zážitky může toto zažité místo přinést? Přijďte to zjistit! Pro návštěvníky připravujeme program určený všem věkovým kategoriím. Pro děti (ale i dospělé) jsou určené výtvarné a další kreativní dílny, ale také stánky s nejrůznějšími organizacemi a občerstvením. V kině Aero Vás pak čekají také pásma filmů dětských tvůrcu z blízké Aeroškoly. K poslechu bude nejedno hudební uskupení, které si dospělé publikum může užít s hrnkem kávy či jiného nápoje a přitom si zalovit v nabídce secondhandového oblečení. Přátelské tváře a pohodová atmosféra jsou každoroční jistotou!

Program:
V kině Aero
od 13:00 pásmo filmů z Aeroškoly,
15:00 film Planeta Praha.

Program na ulici (předběžný):
12:00 až 13:00 – otevírání stánků s oblečením a občerstvením, výtvarných aktivit, na podiu pak tato produkce:
13:30    zvučení
14:00    Řezňa dixík
15:00    Tom a vzpomínky na Žižkov
16:30    Drát žižkovský rap
16:00    Sundrinker
17:00    Akordeon Michal Mihok
18:00    Milan recituje básně
18:30    Šašaman kvartet
19:30    Konec

web akce: https://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-3/biskupcova
událost akce: https://fb.me/e/4SASqapLi

kino-aero_2-1200x800

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.